Zapraszamy do kontaktu lepszadieta@gmail.com

O firmie Lepsza Dieta

Catering Dietetyczny Lepsza Dieta jest efektem naszego ponad 10-cio letniego doświadczenia w gotowaniu i dostarczaniu smacznych posiłków a także promowaniu zdrowego stylu żywienia. Jest także odpowiedzią na rosnącą potrzebę dostarczania wysokiej jakości posiłków skomponowanych w taki sposób, aby zapewniać zdrowie a także dobre samopoczucie.

Naszą ideą jest dbanie o zdrowie ludzi oraz profilaktyka chorób cywilizacyjnych. Jesteśmy przekonani, że poprzez dobranie odpowiedniej diety możemy uniknąć wielu schorzeń ale także że właśnie to, co codziennie jemy potrafi być kluczowy czynnikiem wspierającym zdrowienie. W ten sposób obok zestawów diet zbilansowanych powstają propozycje dla tych osób, dla których dieta jest lekarstwem. I tak powstało nasze motto:

Wszystko zależy od tego, co jesz.

Wszystko, to znaczy:

  • to jak się codziennie czujesz,
  • to, jak wyglądasz,
  • to jaki masz nastrój,
  • to, jak radzisz sobie z codziennymi wyzwaniami,
  • to, jaki masz system wartości i pragnień,
  • to, na co i jak często chorujesz,
  • to, jak szybko wracasz do zdrowia.

Jesteśmy pewni, że codzienne zapewnienie sobie niezbędnej ilości energii, witamin i składników mineralnych w odpowiednich proporcjach jest gwarancją długiego, dobrego i zdrowego życia. Wiemy także, że w ciągłym zabieganiu i licznych obowiązkach dbanie o jakość swojego żywienia może być nie lada wyzwaniem. Korzystając z naszej wiedzy oraz umiejętności zarówno dietetycznych jak i gastronomicznych możecie mieć pewność, że otrzymujecie jakość na jakiej Wam zależy.

Jadłospisy są przygotowywane przez dyplomowanego dietetyka zgodnie z „Zasadami zdrowego żywienia” i „Piramidą Zdrowego Żywienia i Aktywności Fizycznej” Instytutu Żywności i Żywienia.

Dieta komponowana jest tylko ze świeżych i nieprzetworzonych produktów oraz uwzględnia produkty ze wszystkich grup: produkty zbożowe, warzywa i owoce, mleko i jego przetwory. Nie wykorzystujemy tłuszczy utwardzonych czy oleju palmowego, w zamian za to w naszych posiłkach znajdziecie zdrowe tłuszcze podawane w równowadze z węglowodanami i białkami. . Dużą część składników naszych diet pozyskujemy od lokalnych producentów. Staramy się poznać źródło pochodzenia większości produktów, na których pracujemy. Wybierając nasz catering dietetyczny wybierasz wysoką jakość w rozsądnej cenie.

Posiłki trafiają do Klienta w kilka godzin po wyprodukowaniu. Dieta dostarczana jest w szczelnie zamkniętych pudełkach zapewniających świeżość potraw przez cały dzień a także przystosowanych do podgrzewania w kuchence mikrofalowej. Diety dostarczane są transportem dostosowanym do przewożenia posiłków. Nasi kierowcy wiedzą, że są istotnym ogniwem naszej Firmy i dbają o to, aby każda torba dotarła do Państwa w idealnym stanie zgodnie z wytycznymi podanymi przy zamówieniu.

Niezależnie od problemów z jakimi się borykasz, na pewno nie jesteś sam/a – spieszymy z pomocą!

Nasi Ambasadorzy

Daniel Wiśniewski

Trener medyczny, trener personalny, absolwent Wychowania Fizycznego na co dzień realizuje swoją pasję przywracania ludziom sprawności i zdrowia. 

Anna Klekowicka

dziennikarz IMPERIUM KOBIET PTV, oligofrenopedagog / terapeuta, pasjonatka życia

Mateusz Niepogoda

Fizjoterapeuta, trener personalny oraz aktywny zawodnik Crossfit. Fizjoterapeuta, trener personalny oraz aktywny zawodnik Crossfit


Od początku wakacji zostałam ambasadorką Firmy cateringowej Lepsza Dieta. Wybrałam standartową dietę o wartości energetycznej 1200 kcal. Taka opcja pozwalała mi każdego dnia na zjedzenie dodatkowego posiłku przygotowanego przeze mnie w domu. Po tych kilkunastu już tygodniach mogę  stwierdzić, iż dieta jest bardzo różnorodna, zaspokaja potrzeby najbardziej wymagającego klienta. Różnorodność posiłków gwarantuje, iż nie będzie tworzył się głód np. Na słodycze… Ciasta i desery bardzo często pojawiają się codziennym jadłospisie.  Dania serwowane w ramach tzw. diety pudełkowej to doskonałe przyzwyczajenie, za którym się tęskni! Po każdej przerwie z utęsknieniem wracałam do moich pudełek od Lepszej Diety. Dodatkowym atrybutem tej firmy jest otwartość skoncentrowana wokół dowozu posiłków do klienta… Zdecydowanie polecam Lepszą Dietę, gdyż jest zwyczajnie lepsza!!

Anna Klekowicka

Wszystkie prawa zastrzeżone © 2024 Lepsza Dieta - Catering dietetyczny. Projekt i wykonanie: Hedea.pl