Zapraszamy do kontaktu lepszadieta@gmail.com

Lepsza Dieta Dieta SPORT

Dla Kogo?

Dieta Sport jest stworzona specjalnie dla osób, które mają większe zapotrzebowanie na energię i makroskładniki ze względu na wysoką aktywność fizyczną. Dietę tę mogą stosować osoby uprawiające sporty siłowe, lekkoatletykę, gry zespołowe lub inny rodzaj aktywności fizycznej.

Podstawowe cechy diety

Dieta Sport jest dietą odpowiednio zbilansowaną, ale wzbogaconą w pełnowartościowe białko oraz węglowodany złożone. Jadłospis bogaty jest w białko łatwo przyswajalne, pochodzące z drobiu, wołowiny, chudej wieprzowiny, ryb morskich, węglowodany (ryż, ryż brązowy, makarony razowe, kasze, chleb żytni), warzywa, owoce, chudy nabiał i jaja oraz zdrowe tłuszcze.

Co zyskujesz stosując dietę?

Dieta Sport pozwoli Ci osiągnąć zaplanowane efekty treningu, pozwoli na poprawę ich wyników, wzmocni układ kostny i mięśniowy oraz ukształtuje Twoją sylwetkę. Stosując naszą dietę oszczędzisz czas i będziesz miał pewność, że dieta jest odpowiednio zbilansowana i dopasowana do Twojego trybu życia i aktywności fizycznej.

Cechy: urozmaicona, smaczna, apetyczna (atrakcyjnie zestawiona kolorystycznie), zgodna z zasadami zdrowego żywienia, bogata w pełnowartościowe białko i węglowodany złożone

Wszystkie prawa zastrzeżone © 2024 Lepsza Dieta - Catering dietetyczny. Projekt i wykonanie: Hedea.pl