Zapraszamy do kontaktu lepszadieta@gmail.com

Lepsza Dieta Dieta MAMA KARMIĄCA

Dla Kogo?

Dieta jest przygotowana z myślą o kobietach, które zostały mamami i chcą zapewnić sobie i dziecku odpowiednio skomponowane i zbilansowane posiłki.

Podstawowe cechy diety

Dieta dla mam karmiących jest dietą zbilansowaną zgodną z zasadami zdrowego żywienia oraz dietą wysoko odżywczą oraz wzmacniającą. Dieta zawiera produkty bogate w żelazo oraz witaminy i składniki mineralne, które wspierają układ odpornościowy mamy oraz dziecka co jest istotnie ważne w tym okresie. Dieta bogata jest w warzywa, owoce, produkty pełnoziarniste, chudy nabiał i mięso, jaja oraz orzechy i zdrowe tłuszcze.

Co zyskujesz stosując dietę?

Stosując naszą dietę masz pewność, że Tobie oraz Twojemu dziecku nie zabraknie witamin oraz składników mineralnych. Dieta jest idealna dla mam, które nie mają czasu na przygotowywanie posiłków a chcą odżywiać się zdrowo. Dzięki naszej diecie możesz również szybko powrócić do upragnionej sylwetki sprzed ciąży.

Cechy: urozmaicona, smaczna, apetyczna (atrakcyjnie zestawiona kolorystycznie), zgodna z zasadami zdrowego żywienia, racjonalna, bogata w witaminy i składniki mineralne

Wszystkie prawa zastrzeżone © 2024 Lepsza Dieta - Catering dietetyczny. Projekt i wykonanie: Hedea.pl